Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 731 024 123 lub napisz do nas wiadomość:
Odwiedź nasze profile społecznościowe:

BIOREZONANS

NA CZYM POLEGA DIAGNOSTYKA BIOREZOZONANSEM?

Podłączamy Cię jednorazowym zestawem elektrod do systemu skanujących generatorów częstotliwości.
Profesjonalne oprogramowanie zaczyna przeszukiwać Twój organizm pod kątem patogenów, które bytują wewnątrz. Jest ich co najmniej 6.300 rodzajów i każdy z nich jest potencjalnie zdolny do uruchomienia określonych jednostek chorobowych, w tym także tych najbardziej poważnych.
Urządzenie zapisuje wyniki przeskanowane z twojego ciała. Mając częstotliwości „obcych” którzy żyją w Tobie, dysponujemy swoistą mapą nieprawidłowości dręczących Twój organizm.
Dodatkowo przeprowadzamy z Tobą wywiad, pozyskując informacje o niepokojących Cię objawach i problemach zdrowotnych.
Diagnostyka naszym urządzeniem jest:

 • bezinwazyjna i bezbolesna
 • bardzo dokładna i może trwać nawet do 1h

Na naszym Biorezonansie nie ma możliwości drukowania wyników skanu.


REWITALIZACJA – NISZCZENIE PATOGENÓW

Po diagnostyce przechodzimy do eliminacji patogenów. Aby była ona pewna i skuteczna, w większości przypadków konieczna jest sesja 10 dwugodzinnych zabiegów z częstotliwością dwa razy w tygodniu. Każdy tydzień, ku Twojemu zaskoczeniu, będzie przynosił Ci ulgę w postaci ustępowania kolejnych objawów. Dostaniesz od nas cztery elektrody przez które popłynie prąd elektryczny. Będzie to niewielkie napięcie, jednakże czasami o wielkiej częstotliwości, która doskonale penetruje Twoje chore tkanki. Nie obawiaj się tego prądu, ponieważ:

 • nasze urządzenie celuje jak snajper w konkretne patogeny, bez narażania Twoich zdrowych tkanek,
 • nie stosujemy ogólnych programów – dla każdego Klienta realizowany jest indywidualnie dobrany program naprawczy. W trakcie zabiegu korzystasz z materiałów naukowych, byś miał możliwość świadomego uczestnictwa w procesie rewitalizacji Twojego organizmu.
 • Zabieg trwa 2 godz.

 

Przeciwwskazania do biorezonansu:

 • Ciąża, karmienie piersią 
 • Rozrusznik serca,
 • Przeszczepione organy,
 • Niewydolność układu limfatycznego lub naczyniowo-sercowego. Można korzystać z terapii tylko po konsultacji z lekarzem i pod jego kontrolą. 
 • Małe dzieci do momentu, w którym mogą komunikować odczucia, około 2 letnie (dzieci i młodzież do 18 roku życia mogą korzystać z terapii tylko za zgodą rodziców). 
 • Ferrytowe (żelazne) elementy w ciele (nie dotyczy tytanowych implantów, tytanowych śrub i innych tytanowych elementów, nie stanowią one przeciwwskazania do terapii). 

 

DLACZEGO MY?

Nasze urządzenie generuje unikatowy kształt prądu likwidujący patogeny. W biorezonansach znanych producentów kształt prądu jest uniwersalny i jest to zazwyczaj sinusoida schodkowa. Aby patogeny umierały szybko, potrzebny jest inny kształt prądu i napięcie. Nasz generator podaje częstotliwość kroczącą tak, aby patogen się „nie wymsknął” zmieniając swoją częstotliwość. Przy nietypowym kształcie prądu patogeny nie mają szans.

 • Stosujemy unikatowy system diagnostyczny.
 • Programujemy pod Ciebie programy niszczące. Dla każdego Klienta stosujemy terapię spersonalizowaną.
 • Dajemy Ci do dyspozycji aż dwa generatory naraz, po to, aby efekty rewitalizacji były szybkie i skuteczne.
 • Nasze urządzenie stosuje długi czas zabijania jednego patogenu, co najmniej 180 sekund.
 • Każdy Klient otrzymuje nowe, jednorazowe komplety antyalergicznych elektrod krzemowych.
 • Przed każdą rewitalizacją sprawdzamy kable i elektrody.
 • Nasza metoda to unikatowa diagnostyka oraz biorezonans precyzyjny jak laser, nie niszczący innych pożytecznych organizmów. Ponadto do terapii włączamy celowaną suplementację, zioła i tlen. Pamiętaj nie ma chorób, są tylko grzyby, wirusy, bakterie, pleśnie, pasożyty.

 

 

Co to jest i na czym polega Biorezonans?

Biorezonans jest metodą wymyśloną na początku XX w, związaną z filozofią medycyny chińskiej, a w szczególności akupresurą. Według osób stosujących ten rodzaj terapii może ona pomóc na pasożyty, bakterie, boreliozę, a nawet uzależnienia.

Biorezonansu, nie należy mylić z rezonansem magnetycznym – sprawdzonym badaniem szeroko wykorzystywanym w medycynie do diagnostyki i umożliwiającym uzyskiwanie wewnętrznych obrazów ciała.

Co to jest Biorezonans?

Biorezonans został wymyślony przez niemieckich naukowców – lekarza Franza Morella oraz inżyniera Ericha Rusha. Opracowali oni metodę MORA, która polega na wykorzystaniu wibracji elektromagnetycznych do diagnostyki i leczenia chorób. Według tej teorii każdy patogen posiada swoją specyficzną częstotliwość drgań, które wywołuje, dzięki czemu można wykryć ich obecność w organizmie. Terapia biorezonansem polega natomiast na wprowadzaniu drobnoustrojów chorobotwórczych (czy pasożytów) w drgania, które powodują ich rozpad. Dodatkowo ma ona wzmacniać naturalną energię człowieka, wyrównywać poziom fal mózgowych i wpływać na pracę narządów.

Jak wygląda badanie biorezonansem?

Badanie biorezonansem odbywa się na siedząco. Konieczne jest trzymanie dwóch metalowych końcówek, które podłączone są do aparatury, podczas gdy przez ciało człowieka przepuszczany jest prąd o różnych częstotliwościach (ale niskim natężeniu). Można w tym czasie odczuwać nieprzyjemne mrowienie w rękach lub rozdrażnienie. Całość może być dość czasochłonna – może trwać nawet do dwóch godzin. Długość badania zależy od rozległości problemów zdrowotnych. Jego wyniki uwzględniają stan narządów, poziom hormonów, niedobory, alergie pokarmowe, obecność pasożytów, bakterii i wirusów oraz miejsca ich lokalizacji.

Na czym polega terapia biorezonansowa?

Terapia biorezonansowa polega na przepuszczaniu przez organizm człowieka prądu wytwarzanego przez specjalne urządzenie (Riffa, Zapper, Volta, SUNLINE). Jego częstotliwości zabijające konkretne patogeny opracowywane są przez specjalne towarzystwa zajmujące się tą terapią i są stale rozszerzane. Ponoć najlepszą metodą korzystania z biorezonansu jest korzystanie z wielu różnych częstotliwości i zmienianie ich. Czas używania jednej z nich nie powinien przekraczać 3 minut.

Terapia biorezonansowa dla najlepszej skuteczności powinna być wspierana przez inne metody z zakresu medycyny naturalnej. Zaleca się przyjmowanie podczas niej dużej ilości płynów, aby wypłukiwać toksyny powstające na skutek rozpadu patogenów. Dodatkowo często osoby leczące się biorezonansem zalecają przyjmowanie konkretnych ziół czy suplementów diety (szczególnie, gdy zostaną wykryte niedobory), aktywność fizyczną oraz niektóre zabiegi fizjoterapeutyczne.

Biorezonans a pasożyty

Jedynym z głównych założeń leczenia biorezonansem jest to, że większość osób w społeczeństwie zainfekowana jest różnego rodzaju pasożytami. Według zwolenników tej metody tradycyjne sposoby laboratoryjne mają duże ograniczenia diagnostyczne i wykrywają ich obecność tylko w rzadkich przypadkach. Niemal u każdej osoby poddanej badaniu biorezonansem diagnozuje się różnego rodzaju robaki, ameby czy przywry. Odrobaczenie jest pierwszy krokiem w terapii zdrowotnej, ponieważ zakłada się, że obecność pasożytów niezwykle osłabia organizm i uszkadza jelita oraz otwiera drogę dla innych patogenów.

Biorezonans a alergia

Badanie biorezonansem ma pozwolić na wykrycie alergii pokarmowych, nawet takich, które nie ujawniają się w tradycyjnych tekstach. W niektórych gabinetach prowadzi się odczulanie za pomocą tej metody.

Biorezonans a uzależnienia

Biorezonans ma również pomagać w zwalczaniu nałogu nikotynowego czy alkoholowego dzięki przyspieszonemu oczyszczania organizmu z toksyn.

Biorezonans – zalety

Według zwolenników biorezonansu ta metoda ma liczne zalety, z których największe to:

 • rzetelna i nieinwazyjna diagnostyka,
 • wykrywanie prawdziwych przyczyn chorób (patogeny jako czynnik spustowy chorób autoimmunologicznych, guzy i cysty będące otorbionymi pasożytami),
 • terapia nie ma skutków ubocznych,
 • metoda lecznicza celuje bezpośrednio w patogeny chorobotwórcze, nie niszcząc przy tym naturalnej flory bakteryjnej (w przeciwieństwie do antybiotyków),
 • możliwość skutecznego leczenia chorób wirusowych i autoimmunologicznych,
 • terapia oparta jest nie tylko na usuwaniu patogenów, ale też wzmacnianiu organizmu.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Masz pytania? Nie wahaj się, skontaktuj się z nami już teraz!

+48 731 024 123