Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 731 024 123 lub napisz do nas wiadomość: rejestracja@regenclinic.pl
Odwiedź nasze profile społecznościowe:

DETOKS

Oferta dla osób które borykają sie nie tylko ze syndromem dnia wczorajszego lecz osoby które przechodzą różnego rodzaju infekcje bakterie wirusowe grzybicze, po długim stosowaniu antybiotyków na które organizm nie reaguje, poprzez nasze preparaty możemy sie pozbyć z krwioobiegu metali ciężkich wirusów bakterii oraz grzybów jest to bardzo istotne na prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu, który na co dzień jest wystawiony na działanie szkodliwych czynników biologicznych

Regen detox kac
Kroplówka mająca na celu zniwelowania syndromu dnia wczorajszego tzn. KACA to skuteczny zestaw Witamin i mikroelementów które zostały stracone poprzez wypity alkohol ma ona na celu przywrócenie równowagi organizmu .

Regen Alfa-detox
Kroplówka która ma na celu usuniecie wolnych rodników oraz pozostałości z przemiany materii usuwa z organizmu metale ciężkie i toksyny, regeneruje i chroni wątrobę poprzez zwiększenie L-cysteiny a także poprawia naszą odporności ma właściwości odtruwające. 

OPINIE KLIENTÓW

opinie

Super profesjonalne podejście do tematu. Wszystko na najwyższym poziomie. Obsługa bardzo miła i co najważniejsze profesjonalna z pasją. Zdecydowanie POLECAM!!!

Sebastian

W końcu coś na poziomie! Bardzo dobra cena, profesjonalna obsługa lekarska i co najważniejsze efekty widać i czuć od razu!!

Konrad

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Masz pytania? Nie wahaj się, skontaktuj się z nami już teraz!

+48 731 024 123