Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 731 024 123 lub napisz do nas wiadomość: rejestracja@regenclinic.pl
Odwiedź nasze profile społecznościowe:

SPORT

Kroplówki dla sportowców są sposobem alternatywnej suplementacji poprzez podanie witamin, minerałów i aminokwasów. Dzięki temu są one przyswajalne w 100%. Nasza oferta wlewów skupia sie na regeneracji przed i po treningu oraz podniesieniu twojej wydolności tlenowej oraz mięśniowej organizmu.

Kroplówka Power Ozon
Kroplówką która posiada w sobie dawkę ozonu, gazu który jest zbawienny dla naszego organizmu. Dotlenia komórki mięśniowe, wspomaga wypłukiwanie metabolitów – kwasu mlekowego, zmniejsza odczyn zapalny po kontuzji, podnosi wydolność tlenową twojego ciała. (zalecana w ciężkich treningach przy dużym deficycie tlenowym np. maratony, cross fit, sporty wytrzymałościowe itp.)

Regen sport
Kroplówka która uzupełni twoje braki w gospodarce elektrolitowej i zabezpieczy twój organizm przed nadmiernym wypłukiwaniu ich podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

Regen sport before
Kroplówka przygotowana specjalnie przed treningiem która zabezpieczy twoje mięsnie na skutek niedotlenienia miozyny i aktyny oraz zmniejszy wytwarzanie kwasu mlekowego w organizmie. Będzie idealnie przeciwdziałać tzw. zakwasom.

Regen sport after
Kroplówka która jest ogromnym wsparciem po treningowym, regeneruje uszkodzone mięsnie i chrząstkę stawową. Jest bardzo dobrze przyswajana a dzięki działaniu antyoksydacyjnemu wyrzuca z organizmu pozostałości z przemiany materii po treningu.

Regen nervous system
Kroplówka która regeneruje układ nerwowy. Ma bardzo duże znaczenie i role nie tylko w sporcie ale tez w codziennym życiu. Usprawnia receptory nerwowe, które są odpowiedzialne za wzrost siły ale tez ma pozytywny wpływ na mentalne podejście do aktywnego życia i dobrego samopoczucia.

Regen antyoksydacja
Kroplówka z glutationem wspomagana witaminą C – podawana jest w celu utrzymania wysokiej sprawności fizycznej oraz siły mięśni. Hamując wydzielanie enzymów katabolicznych przyśpiesza regenerację organizmu po intensywnym wysiłku. Dodatkowo Glutation, zwiększa wydzielanie hormonu wzrostu, pozwala zwiększyć zasoby glikogenu mięśniowego oraz redukuje poziom kortyzolu (zalecany po cyklach sterydowych).

 

OPINIE KLIENTÓW

opinie

Super profesjonalne podejście do tematu. Wszystko na najwyższym poziomie. Obsługa bardzo miła i co najważniejsze profesjonalna z pasją. Zdecydowanie POLECAM!!!

Sebastian

W końcu coś na poziomie! Bardzo dobra cena, profesjonalna obsługa lekarska i co najważniejsze efekty widać i czuć od razu!!

Konrad

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Masz pytania? Nie wahaj się, skontaktuj się z nami już teraz!

+48 731 024 123