Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 731 024 123 lub napisz do nas wiadomość: rejestracja@regenclinic.pl
Odwiedź nasze profile społecznościowe:

URODA

Kroplówki które zadbają o twoja zdrową cerę paznokcie oraz włosy lecz nie tyko maja one zbawienne witaminy i antyoksydanty które pomagają w walce z wolnymi rodnikami co powoduje ze nasz organizm utrzymuje sie w zdrowiu i dobrej kondycji, polecamy też ozonoterapie jako element który jest nieodzownie związany spowolnieniem starzenia komórkowego poprzez dotlenienie krwi a co z kolei prowadzi do lepszego funkcjonowania naszego organizmu.

Regen B komplex
Kroplówka która poprawia funkcjonowanie układu nerwowego ale też usprawnia pracę układu pokarmowego które pełnią bardzo ważną funkcje w procesach metabolicznych m.in. uczestniczą w procesie przyswajania węglowodanów. Zawarty w naszej kroplówce Kwas pangamowy ma istotny wpływ na obniżenie cholesterolu, rozszerza naczynia krwionośne poprawiając  ukrwienie mięsni oraz wspomaga metabolizm wątroby.

Regen B komplex biotyna i kwas foliowy
Kroplówka przygotowana specjalnie dla płci pięknej. Jest to zestaw witamin z grupy B wspomagany biotyną, która uważana jest za witaminę piękności. Znacznie poprawia stan skóry a także włosów, paznokci oraz opóźnia procesy starzenia i wypadania włosów. Kwas foliowy jest składnikiem bez którego grozi nam anemia jest to częste zjawisko u kobiet niedobór kwasu foliowego w organizmie może prowadzić do zaburzeń degeneracyjnych , chorób układu krążenia , osteoporozy .co ciekawe nasz organizm jest wstanie przyswoić  tylko 50%z jedzenia , natomiast w formie wlewu dożylnego w 100% .

Regen fit
Kroplówka która służy jako wsparcie w kuracji odchudzającej, dzięki niej przyspiesza  metabolizm lipidów oraz normalizuje się poziom cukru we krwi. To ma istotny wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej oraz pomaga zmniejszyć uczucie apetytu.

Regen ozon
Jej zalety to działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i przeciwwirusowe oraz poprawa wydolności organizmu. Poprzez uelastycznienie krwinek czerwonych poprawia dotlenienie organizmu oraz podnosi odporność organizmu. Usuwa wolne rodniki oraz pobudza produkcję limfocytów T i Ts, a także przyspiesza gojenie ran.

Regen neuro
Kroplówka skierowana dla osób której potrzebuje skupienia i szybkiego sprawnego umysłu jest to produkt który wspomaga nasze komórki mózgowe pozwala na efektywne przyswajanie wiedzy .

OPINIE KLIENTÓW

opinie

Super profesjonalne podejście do tematu. Wszystko na najwyższym poziomie. Obsługa bardzo miła i co najważniejsze profesjonalna z pasją. Zdecydowanie POLECAM!!!

Sebastian

W końcu coś na poziomie! Bardzo dobra cena, profesjonalna obsługa lekarska i co najważniejsze efekty widać i czuć od razu!!

Konrad

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Masz pytania? Nie wahaj się, skontaktuj się z nami już teraz!

+48 731 024 123